O nás

Jsme rodinná lékárna se čtyřmi zaměstnanci. Pacienti u nás najdou kombinaci klasické a celostní medicíny.

Lékárna V Bezovce  nepatří do žádného pevného farmaceutického řetězce. Náš tým je tvořen profesionály ve svém oboru.

Jsme připraveni vám pomoci s vašimi zdravotními potížemi, nabízíme vám terapeutický individuální plán ušitý přímo na míru. Náš sortiment postupně rozšiřujeme podle požadavků a potřeb našich pacientů.

Zakládáme si na znalostech metod, které v lékárně nabízíme. U každé nové kategorie procházíme odborným školením, aby naše poradenství bylo profesionální.

Zdůrazňujeme význam prevence a převzetí odpovědnosti za vlastní zdraví. Informujeme o možnostech předcházení nemocem.

Pro naše klienty to znamená, že veškeré rady a doporučení jsou pro každého postavené individuálně na míru. Naším cílem i posláním je, abyste se u nás cítili dobře, proto uplatňujeme osobní přístup ke každému pacientovi. Jsme tady pro všechny, kteří chtějí o své zdraví pečovat.

Příběh lékárny

Lékárnu jsem převzala v roce 2005. Tři roky poté dostala nový „kabát“. V roce 2010 přišlo přelomové rozhodnutí postavit lékárnu na zcela jiných principech, než se dosud ubírala.

Po konzultaci se svými kolegyněmi jsme začaly tvořit nový příběh lékárny V Bezovce. Velmi důležitá byla také ochota a vstřícnost, řekla bych až zapálenost celého personálu pracovat v lékárně s alternativními metodami. Musím říci, že v tomto směru jsem měla obrovské štěstí na své kolegyně.

Využily jsme znalostí z celostních metod, kterými jsem se od roku 1993 zabývala. Zařadily jsme do našeho portfolia homeopatii, gemmoterapii, léčivé houby, peruánskou medicínu, informační medicínu, Bachovu terapii a v roce 2013 i biorezonanční metodu.

Tak jak jsme postupně měnily sortiment, začala se nám měnit i struktura pacientů. Současný pacient se stává aktivním – sám vyhledává zdravotní informace a podílí se na péči o vlastní zdraví. Stoupá jeho zájem o prevenci a my jako lékárna jsme pro něj nejdostupnějším zdravotnickým zařízením.

Jeho volba tedy padne na metody netoxické, bez vedlejších a nežádoucích účinků, bez kontraindikací a zároveň na léčbu velmi dobře doplňující i alopatickou léčbu.

Práce s homeopatií a jinými přírodními prostředky nám hlavně přinesla poměrně vzdělaného pacienta v oblasti svého zdraví.


Mgr. Renata Kůrková

Mgr. Renata Kůrková
Majitelka a jednatelka společnosti