BICOM Bezovka

Biorezonace BICOM – Mgr. Renata Kůrková

Biorezonanční metoda Bicom je speciální diagnostický a terapeutický postup, který kombinuje poznatky tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie.

Lékaři říkají, že jste v pořádku, ale přesto se necítíte dobře?
Trpíte alergiemi na pyly či potraviny?
Jste bez energie a bez nálady?
Máte specifické zdravotní potíže?

Biorezonanční metoda BICOM je speciální diagnostický a terapeutický postup, který podporuje „samoléčebnou schopnost těla“ a pomáhá nastolit potřebnou rovnováhu mezi jednotlivými buňkami.

Účinky biorezonance Bicom neopíráme pouze o tvrzení, ale jsou potvrzena studiemi, které jsou klasifikovány podle stupnice Evidence-based medicine.

BICOM se využívá zejména při frekvenční analýze a odstranění těžkých kovů, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních zátěží, jako např. borelióza, nebo chlamydie, ale také jako pomoc při závislostech. Pomáhá také zmírnit negativní účinky při léčbě chemoterapií, radioterapií, kortikoidy…..

Organismus se díky biorezonanční terapii BICOM dostává zpět do rovnováhy a je schopen si poradit se zátěžovými látkami. Kombinuje znalosti tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie. Díky přístroji Bicom je u mnohých případů možné zjistit skutečné, velmi často skryté, příčiny onemocnění a následně je odstranit. Řeší tak potíže celého organismu, jak na fyzické, tak i na psychické úrovni.

Při první návštěvě s vámi probereme váš aktuální zdravotní stav a obtíže, které vás trápí. Po úvodní konzultaci bude následovat testování pomocí BBC skenu a speciálními testovacími ampulemi a poté následuje samotná biorezonanční terapie. Celá metoda je úplně bezbolestná a neinvazivní. Sedíte při ní na křesle a povídáte si s terapeutem.

Biorezonanční metoda je vhodná pro všechny osoby bez rozdílu věku a zdravotního stavu (vyjma těhotných žen do 3. trimestru).

BICOM Body Check (dále také BBC sken)
Tato metoda používá počítačem řízený systém, který skenuje, analyzuje a zobrazuje energetický stav těla a to během několika minut. Vhodným způsobem tak doplňuje biorezonanční terapii BICOM. Přístroj poskytuje informace o energetickém stavu orgánů, tkání a buněk a určuje stupeň zátěží a stanovuje jejich možné příčiny. Scanování pomocí BBC je vhodné téměř pro všechny osoby bez rozdílu věku a zdravotního stavu (včetně malých dětí). Skenování je bezbolestné, neinvazivní a trvá pouze několik minut. BBC sken zjišťuje a určuje stupeň vašich aktuálních zátěží například zatížení viry, bakteriemi, těžkými kovy, geopatogenními zónami. Závěrem vyhodnocuje a poskytuje doporučení pro nastavení vhodného programu pro vaši biorezonanční terapii BICOM a dává doporučení na úpravu životního stylu např. formou vhodných či nevhodných potravin pro Váš organismus, nebo výběrem vitamínů, živin, či drahých kamenů.

Ceník
2. 000,- Kč

Vstupní analýza přístrojem BBC a Bicom, kombinace analýzy přístrojem, který poskytuje informace o energetickém stavu orgánů, tkání a buněk, určuje stupeň zátěží a stanovuje jejich možné příčiny biorezonanční terapií Bicom, bioenergetický počítačový sken BBC, testování vyhodnocení vlivu zátěží, stresu a životního stylu, návrh terapeutického plánu (celkem 2 hodiny)

Jednotlivé terapie

1. 000,- Kč/hod

Bicom (60 minut)
1. 000,- Kč/hod

Bicom Body Check (60 minut)

Nosič
50,- Kč homeopatické kuličky
150,- Kč biorezonanční minerální voda
200,- Kč Bicom ČIP s nahranou terapií pro prodloužení účinku

1. 500,- Kč/hod

Anti-nikotinová biorezonanční terapie
Základní anti-nikotinová terapie doplněná o základní antistresový program včetně 1 čipu (50-60 min)

500,- Kč/30 min
250,- Kč/15 min

Testování alergií na potraviny
Testování potravinových doplňků
Testování léků

500,- Kč

Biorezonanční terapie před očkováním 30 min – 45 min

Biorezonanční terapie po očkování 30 – 45 min

bicombezovka@seznam.cz, tel.: 731 453 098Zaujala Vás naše nabídka? Napište nám a my se Vám ozveme!