obrázek

19. 9. 2021

MOXOVÁNÍ V OBDOBÍ PODZIMU a ZIMY

Moxování je součástí tradiční čínské medicíny, která k nemocem přistupuje na základě celostního přístupu, kdy se sálavým hluboko prohřívajícím teplem uvolňují akupunkturní dráhy a aktivizují akupunkturní body.


Moxování je součástí tradiční čínské medicíny, která k nemocem přistupuje na základě celostního přístupu, kdy se sálavým hluboko prohřívajícím teplem uvolňují akupunkturní dráhy a aktivizují akupunkturní body. Využíváním tepla hořícího pelyňku se dociluje prohřátí, zklidnění a uvolnění vybraných míst těla. Moxování má silný tonizující účinek, posiluje tělo v boji proti chronickým obtížím s chladem, vyčerpání a nedostatečným trávení. Pozoruhodně účinné je moxování zejména u preventivního posilování organismu a utužování zdraví, a to zejména v zimním období. Dochází k rovnováze toku vitální energie a v důsledku toho i schopnosti těla napravovat sebe samo a čelit škodlivinám.

Seminář povede diplomovaná fyzioterapeutka s dlouholetou praxí Marta Pilná (https://www.marta.cz/)

Obsah praktického semináře :

Co je moxa, kdy, jak a proč ji použít?
Lokalizace nejčastěji používaných bodů, vhodný způsob a doba moxování, praktický postup při ošetření bodů.

Cena přednášky: 490 Kč

Na místě je možné zakoupit moxy. Běžně jsou v prodeji v naší lékárně.

Registrace nutná vzhledem k omezené kapacitě semináře, platba předem po zaslání faktury: Markéta Jungová, tel. 776 832 628, lekarnavbezovce@seznam.cz

Místo konání:

V Bezovce 4, Plzeň

1.patro nad lékárnou V Bezovce, v prostoru Centra Bezovka


Přejít zpět